RSS
A A A
SmodBIP

Posiedzenia Wspólne Komisji

Protokół Nr 1/2018 z wspólnego posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Rolnictwa, Gospodarowania Mieniem Komunalnym i Inwestycji,
Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego oraz
Komisji Oświaty, Kultury i Sportu z dnia 11 grudnia 2018 r.

Protokół Nr …/18 z wspólnego posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetu i Finansów,
Komisji Rolnictwa, Gospodarowania Mieniem Komunalnym i Inwestycji, Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu z dnia 3 września 2018 r.

Protokół Nr 7/18 z wspólnego posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Rolnictwa, Gospodarowania Mieniem Komunalnym i Inwestycji, Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu z dnia 11 lipca 2018 r.

Protokół Nr 6/18 z wspólnego posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetu i Finansów,
Komisji Rolnictwa, Gospodarowania Mieniem Komunalnym i Inwestycji, Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu z dnia 11 czerwca 2018 r.

Protokół Nr 3/18 z wspólnego posiedzenia Komisji Rewizyjnej,Komisji Budżetu i Finansów,
Komisji Rolnictwa, Gospodarowania Mieniem Komunalnym i Inwestycji,Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu z dnia 26 marca 2018 r.

Protokół Nr 2/18 z wspólnego posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetu i Finansów,
Komisji Rolnictwa, Gospodarowania Mieniem Komunalnym i Inwestycji, Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu z dnia 5 marca 2018 r.Opublikował: Piotr Rolirad
Publikacja dnia: 08.01.2019
Podpisał: Piotr Rolirad
Dokument z dnia: 01.02.2018
Dokument oglądany razy: 1 460
@ws1.kpsi.pl