RSS
A A A
SmodBIP

WYBORY SAMORZĄDOWE - 2014

 


SKŁAD GMINNEJ  KOMISJI   WYBORCZEJ

1. Szczęsna Stanisława  - przewodniczący

2. Kurdubski Dariusz Jan  - zastępca przewodniczącego

3. Góralski Henryk -  członek

4. Kleparska Magdalena - członek

5. Kołtońska Maria Teresa - członek

6. Lipka Elżbieta - członek

7. Mamrot Magdalena - członek

8. Mańkowski Zbigniew - członek

9.  Sateja Leszek - członek

Siedziba Komisji:   Urząd Gminy w Lubaniu

                                           

Plan dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej

01.10.2014r. (środa)  od godz. 15.30  do godz. 19.00

02.10.2014r. (czwartek) od godz. 15.30 do godz. 19.00

03.10.2014r. (piątek) od godz. 15.30  do godz. 19.00

06.10.2014r. (poniedziałek) od godz. 15.30  do godz. 19.00

07.10.2014r. (wtorek) od  godz. 18.00 do godz. 24.00

15.10.2014r. (środa) od godz. 15.30 do godz. 18.00

16.10.2014r. (czwartek) od godz. 15.30 do godz. 18.00

17.10.2014r. (piątek) od godz. 18.00 do godz. 24.00


KOMUNIKAT  WYBORCZY

Głosowanie w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędzie się w dniu 16 listopada 2014r. w godz. 7.00 - 21.00.

Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tj. Dz. U. z 2011r. Nr 127, poz. 721 z poźn. zm. ) może głosować korespondencyjnie.                                                                                                      Wyborcy wskazani wyżej oraz wyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 75 lat mogą udzielić pełnomocnictwa do glosowania w ich imieniu.

Dla celów głosowania korespondencyjnego na terenie Gminy Lubanie wyznaczam Obowodowe Komisje Wyborcze od Nr 1 do Nr 5.

                                                                                                             Zastępca Wójta

                                                                                                          Janina Mierzwicka



                               SKŁADY  OBOWODOWYCH  KOMISJI  WYBORCZYCH

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

1. Ilona Wiśniewska

2. Natalia Przekwas

3. Bartosz Głowacki

4. Kamila Kopaczewska

5. Kinga Pasterczak

6. Aneta Krzyżańska

7. Iwona Grzywacz

8. Iwona Kozińska

9. Paulina Siuber

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

1. Oliwia Mikołajczyk

2. Alicja Parzych

3. Wioletta Makowska

4. Karolina Piotrowska

5. Mikołaj Gronowski

6. Ewa Jezierska

7. Daniel Cichowlas

8. Teresa Słomczewska

9. Zdzisława Przekwas

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3

1. Ewa Cichowlas

2. Małgorzata Skowrońska

3. Alicja Pałczyńska

4. Romuald Możdżeń

5. Anna Szczęsna

6. Diana Jaskólska

7. Rafał Mistera

8. Piotr Makowski

9. Maria Wójcik

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4

1. Katarzyna Cierpisz

2. Mateusz Woźniak

3. Aleksandra Makowska

4. Ewa Ćwiklińska

5. Katarzyna Skrzeczkowska

6. Natalia Nadolna

7. Agnieszka Duszyńska

8. Anetta Budna

9. Kamila Hołtyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

1. Małgorzata Cierpisz

2. Bartłomiej Kaszubski

3. Monika Cichowlas

4. Joanna Piwońska

5. Romana Skrzeczkowska

6. Olga Wiśniewska

7. Magda Mistera

8. Dorota Dogońska

9. Maria Gembicka






Opublikował: Jerzy Chudzyński
Publikacja dnia: 27.10.2014
Podpisał: Jerzy Chudzyński
Dokument z dnia: 11.09.2014
Dokument oglądany razy: 3 187
@ws1.kpsi.pl